ثبت نام مترجمین

توجه: در این صفحه می‌توانید برای همکاری با تاپ مترجم به عنوان مترجم دورکار، مترجم همزمان و حضوری و ویراستار ثبت نام کنید. اگر متقاضی موقعیت‌های شغلی دیگر در تاپ مترجم هستید به صفحه استخدام در تاپ مترجم مراجعه نمایید.

از اینکه ما را برای همکاری انتخاب کردید، سپاس‌گزاریم. یکی از مهم‌ترین دلایلی که گروه تاپ مترجم را به عنوان گروهی متعهد و متخصص شناسانده است، دقت بالا در انتخاب مترجمان همکار و استخدام مترجم است. لذا، اگر قصد ثبت‌نام و همکاری با گروه را دارید، لطفا مواردی زیر را با دقت مطالعه نمایید.

  • تعهد کیفی و زمانی در تحویل پروژه‌ها، شرط اول همکاری با گروه تاپ مترجم است. از آن جایی که این گروه کیفیت و زمان تحویل پروژه‌ها را برای مشتری تضمین می‌کند، در صورت عدم رضایت مشتری از نتیجه، بعد از داوری و اعلام نظر گروه ترجمه در صورت مقصر بودن مترجم، تیم از همکاری با مترجم صرف‌نظر خواهد کرد.
  • استفاده از ترجمه ماشینی (به ویژه مترجم گوگل) به هر نحوی در تاپ مترجم ممنوع است. اگر کوچکترین احتمالی می‌دهید که از ترجمه ماشینی کمک خواهید گرفت، لطفا در تاپ مترجم ثبت‌نام نکنید زیرا تمام سفارشات به کمک نرم‌افزار هوشمند با ترجمه گوگل مقایسه شده و در صورت مشاهده شباهت، هیچ پرداختی به شما صورت نخواهد گرفت.
  • شرط شروع به همکاری با گروه بعد از ثبت‌نام و تایید هویت، مطالعه و پذیرش قوانین (از اینجا قوانین را بخوانید)، قبول شدن در آزمون و تعیین سطح مترجم است.(پس از ثبت‌نام، آزمون به صورت آنلاین برگزار خواهد شد)
  • تمام ترجمه‌ها همزمان با ارایه به مشتری توسط تیم فنی گروه بررسی خواهد شد و در صورت عدم کسب نمره لازم، باید توسط مترجم اصلاح گردد.
  • مترجم موظف به رعایت اصول و قوانین حرفه‌ای مترجمان و هم چنین فرمت‌های ارائه شده گروه تاپ مترجم است. (قوانین پس از ثبت‌نام در صفحه شخصی قابل مشاهده است)

در صورت پذیرفتن موارد بالا، برای شروع ثبت‌نام فرم استخدام مترجم را تکمیل فرمایید:


مشخصات اصلی

مهارت‌های زبان و ترجمه

*

مثال: متن‌های تخصصی رشته برق الکترونیک و مخابرات، سیستم‌های مخابرات بیسیم Wireless، سیستمهای مخابرات سیار و موبایل، سلولار، شبکه های حسگر بی سیم، رادار، شناسایی و تشخیص الگو، رادیو شناختی Cognitive Radio، سیستمهای MIMO. قادر به ترجمه همزمان انگلیسی، روسی و فرانسوی هستم.


پس از تکمیل و تایید ثبت‌نام، می‌توانید از پنل کاربری آمادگی خود برای ترجمه در زمینه‌های مختلف را اعلام کنید. با شرکت در امتحانات، سطح آمادگی شما در هر زمینه تعیین خواهد شد.

اطلاعات حرفه‌ای

مدارک هویتی

توضیح: تاپ مترجم این مدارک را برای تسویه حساب و تطابق مشخصات حساب بانکی از شما دریافت می کند.
تمامی قوانین (پس از ثبت‌نام نیز در صفحه شخصی قابل مشاهده است) را مطالعه کرده و می پذیرم.