ترجمه سازمانی و شرکتی

یکی از مهم ترین نیازهای اداری در سازمان ها و شرکت های دولتی، خصوصی و نیمه خصوصی انجام خدمات ترجمه متونی مانند: گزارش های بین المللی، طرح های کسب و کار(بیزنس پلن ها)، پروپوزال ها، امکان سنجی ها، نامه های اداری مهم بین المللی، بروشور ها و کاتالوگ ها، رزومه، استعلامات، نامه های اداری، اسناد مناقصه و... می باشد.

ترجمه گزارش ها و نامه های اداری

 سازمان‌های اداری و تجاری و فعالان حوزه صادرات و واردات باید به صورت ماهانه، سالانه و موردی گزارش های بین المللی را به مخاطبان و ذینفعان مربوطه ارائه کنند. همچنین استانداردها و قوانین نیز در مورد هر یک از شرکت ها  و حوزه‌های کاری متفاوت است و لازم است بندهای  متعددی در آن‌ها رعایت شود. این بندها و شرایط ممکن است  به صورت دوره‌ای تغییر یاید. درک صحیح از این موارد مهم در روابط و مراودات تجاری بین‌المللی و جهانی و در ارتباط با شرکای خارجی از اهمیت فراوانی برخوردار است. تاپ مترجم  با ترجمه گزارش ها و استاندارهای ضروری مربوط به هر شرکت و حوزه فعالیتی به مشتریان خود یاری می رساند تا کاربران گرامی بتوانند گام‌های موثری در پیشبرد اهداف تجاری خود بردارند. اعتماد و اطمینان کامل از دقت و صحت ترجمه و استفاده صحیح از واژه ها، اصطلاحات و عبارات تخصصی موجود در اینگونه گزارش ها و مکاتبات که  نیازمند دانش گسترده و عمیق از زبان های خارجه و نیز تسلط  بر موضوعات تخصصی اقتصادی و بازرگانی است باعث شده است تا مشتریان تاپ مترجم با آرامش و آسودگی خاطر سفارشات خود را در این زمینه ها به تاپ مترجم بسپارند.

ترجمه کاتالوگ ها و بروشورها

  سازمان‌های گردشگری، اداری و تجاری همواره از کاتالوگ ها و بروشورهای تبلیغاتی جهت معرفی خدمات و محصولات خود استفاده می کنند. با توجه به لزوم و اهمیت مراودات تجاری بین المللی و ارتباط شرکت ها با مخاطبان و مشتریان بین المللی لازم است که کلیه اقلام تبلیغاتی و بسته بندی محصولات و ظواهر فیزیکی خدمات، اطلاعاتی رابه زبان انگلیسی یا سایر زبان های مهم برای هر شرکت داشته باشند. تاپ مترجم  با ترجمه متون مندرج در  کاتالوگ ها، بروشورها و سایر اقلام تبلیغاتی و اطلاع رسانی به مشتریان خود یاری می رساند تا بتوانند گام‌های موثری در پیشبرد اهداف تجاری خود بردارند. 

ترجمه پروپوزال ها و طرح های امکان سنجی

در دنیای کسب و کار هر تصمیم تجاری نیاز به تجزیه و تحلیل ها و بررسی های مالی و اقتصادی دارد. در این راستا لازم است طرح های توجیه اقتصادی و پروپوزال های امکان سنجی به صورت حرفه ای تهیه گردد. بدیهی است در پروژه های بین المللی و فرامرزی ارائه متن این طرح ها و نتیجه مطالعات به سازمان‌ها و مراکز مربوط بین‌المللی و جهانی باید به زبان انگلیسی سلیس و روان ترجمه شود. از آنجا که در طرح های امکان سنجی و طرح های توجیه اقتصادی، مباحث مختلف بازاریابی، حقوقی، اقتصادی، فنی و غیره مورد مطالعه و ارزیابی قرار می‌گیرد، در نتیجه تسلط کامل بر این موارد و همچنین شناخت کافی از زبان های خارجی مهم و ضروری می‌باشد.
 

ترجمه طرح کسب و کار

بیزنس پلن یا طرح کسب و کار سندی مکتوب است که یک ایده تجاری و اقتصادی را به طور مشروح و با ذکر جزییات توصیف می‌کند. این طرح غالبا بیانگر اهداف تجاری، زمینه رقابتی، بازارهای هدف، پتانسیل بازار، نوع مصول و خدمت، پلن های بازاریابی، برآورد فروش و درآمد و تجزیه و تحلیل های مالی و نقطه سربسری می باشد. به عبارت دیگر در یک طرح کسب و کار، مسیر‌های دستیابی به اهداف در پیاده سازی و تجاری سازی یک ایده مورد بررسی قرار می گیرد. همچنین بیزنس پلن می‌تواند  اطلاعاتی در مورد سابقه فعالیت‌های سازمان یا گروه ارائه دهنده ایده را شامل شود. مسائل و چالش‌های فراوان مربوط به راه‌اندازی یک کسب و کارو تجاری سازی یک ایده باعث شده تا داشتن یک برنامه تجاری در قالب طرح کسب و کار اهمیت روز افزون یابد.

در این راستا و در همکای با شرکای بین المللی و به هنگام توسعه کسب و کارهای جدید در خارج از مرزهای کشور، نیاز به ارائه طرح کسب و کار به زبان انگلیسی  یا ترجمه طرح پیشنهادی آنان به زبان فارسی کاملا احساس می شود. اعتماد به مترجمان متخصص و خبره‌ تاپ مترجم است که در اینجا کارساز است و این نیروهای متخصص و قابل اعتماد می توانند این نیازهای ترجمه ای را به بهترین شکل برطرف کنند.

ترجمه اسناد مناقصه

سایت ترجمه حرفه ای تاپ مترجم با داشتن تجربه‌ای فراوان و موفق در زمینه ترجمه اسناد اداری و حقوقی توانسته است به یکی از معتبرترین و با کیفیت‌ترین وب‌سایت‌های ارائه دهنده خدمات ترجمه  در ایران بدل شود. ما با درك حساسیت زمان برای انجام امور اداری و حقوقی، اسناد و مدارك مشتریان گرامی را در کمترین زمان و بیشترین کیفیت ترجمه می نماییم.

آشنایی کامل مترجمان با موضوعات اداری، حقوقی، اقتصادی و بازرگانی از الزامات ترجمه با کیفیت اسناد اداری و حقوقی است. در این راستا، مترجمان متخصص و متعهد تاپ مترجم متخصص با اطلاع دقیق از محتوای قراردادهایی که با شرکت های خارجی منعقد می‌گردد و ترجمه روان و قابل فهم، برای بازرگانان و صاحبان کسب و کار ایرانی ارزش افزوده ایجاد می کنند.