سایر خدمات ترجمه


ترجمه زیرنویس و سناریو فیلم ها

بدون شک محتواهای رسانه‌ای و چندرسانه ای که عمدتا در قالب فیلم ها و کلیپ ها تهیه می شوند باید به سایر کشورها نیز ارسال شوند تا سایر مردم جهان نیز از آنها استفاده نمایند. تهیه زیرنویس برای محتوای این فیلم ها و ویدئوهای تولیدشده، می‌تواند به تعداد بیشتری از افراد کمک کند تا از اطلاعات موجود در آنها بهره بگیرند.

علاقمندان به فیلم و سینما می دانند که زیرنویس فیلم‌ها و سریال‌های خارجی می توانند بسیار مفید واقع شوند. با وجود این که در اینترنت برای بسیاری از فیلم‌ها زیرنویس مناسب پیدا می‌شود، اما در مواردی نیز زیرنویس مناسب به زبان فارسی وجود ندارد و مخاطبان به ترجمه زیرنویس نیاز پیدا می‌کنند. ترجمه زیرنویس فیلم، صرفا به ترجمه عبارات متنی محدود نمی شود و نکات و ظرافت‌هایی دارد. از این نکات مهم و قابل توجه می توان به هماهنگی ترجمه انجام شده با متن فیلم یا ترجمه اصطلاحات و عبارات متناسب با سناریو و فضای فیلم اشاره کرد. مطمئنا  تنها مترجمانی که در این موارد تخصص و تجربه کافی داشته باشند می توانند از عهده انجام این پروژه ها به خوبی بر می‌آیند.

ترجمه محتواهای چندرسانه ای علمی-آموزشی

همراه با توسعه و  گسترش دوره های آنلاین و مجازی، دروس آنلاین با مخاطبان زیادی مواجه شده است. در این دوره ها  به روز ترین علم و دانش جهانی از طریق بهترین و معروف ترین استادان هر رشته، در اختیار کاربران جهانی قرار داده می شود. در این راستا نیاز به ترجمه زیرنویس محتواها و فیلم‌های علمی و آموزشی بیشتر از گذشته احساس می‌شود. دانشجویان، دانشگاه‌ها و مراکز علمی و آموزشی، می‌توانند با ترجمه زیرنویس این فیلم‌ها، از به روز ترین و با کیفیت ترین دوره های آموزشی در سطح و  کلاس جهانی استفاده کنند. ترجمه این محتواها برخلاف فیلم‌های سینمایی و سریال‌ها، نیازمند استفاده از مترجمانی است که دانش بالایی در زمینه تخصصی و علمی موضوع مورد بحث داشته باشند. تاپ مترجم با داشتن بیش از 3000 مترجم حرفه ای با تحصیلات عالیه، در این زمینه می‌تواند به کاربران فرهیخته کمک کند.

علاوه بر این ممکن است کاربران برای فیلم‌ها و کلیپ‌های تبلیغاتی خود به ترجمه حرفه ای و تخصصی زیرنویس فیلم های آموزشی به زبان انگلیسی یا سایر زبان ها نیاز داشته باشند تا بتوانند با مخاطبان بین المللی خود منجمله مخاطبان انگلیسی زبان یا عرب زبان و ... ارتباط موثری برقرار کنند. به این منظور استفاده از خدمات ترجمه تاپ مترجم در زمینه ترجمه محتواهای آموزشی و تبلیغاتی ویدئویی به آنها یاری خواهد رساند. 

زبان اصلی فیلم ها به هر زبانی که باشد، مترجمان حرفه ای، کارکشته و توانمند تاپ مترجم  توانمندی این را دارند که در کوتاهترین زمان و با هزینه مناسب، ترجمه ای روان و با کیفیت مطابق با خواست و نیاز کاربر را تحویل دهند.