تولید محتوا

تولید محتوا برای وب سایت ها و وبلاگ ها

امروزه بازاریابی محتوا یا همان کانتنت مارکتینگ یکی از برجسته‌ترین و مهم ترین تکنیک‌های دیجیتال مارکتینگ به شمار می‌رود و نقش تولید محتوا در بازاریابی نوین، روز به روز کلیدی تر می‌شود.

بسیاری از شرکت‌های بین المللی و داخلی، برای ارتباط بهتر و بیشتر با مشتریان خود و همچنین اطلاع‌رسانی در مورد کالاها و خدمات خود از طریق وب سایت ها و وبلاگ ها موبایل با مخاطبان خود در ارتباط هستند. و اینجاست که محتوای با کیفیت در موفقیت شرکت‌ها و بازاریابی بهینه نقشی کلیدی ایفا می کند. کیفیت و دقت پایین و به روز نبودن محتوای تولیدی، استراتژی‌های بازاریابی شرکت ها را به شکست می کشاند. ترجمه، یکی از مهم ترین راه‌های تولید محتوای به روز و با ارزش چه به زبان فارسی و چه به زبان‌های دیگر محسوب می شود. محتوای به روز و با کیفیتی که در اینترنت وجود دارد را به آسانی و با صرف هزینه اندک می‌توان به فارسی ترجمه کرد و از آن در تولید محتوای وب سایت ها و وبلاگ ها استفاده نمود.

تولید محتوا به زبان انگلیسی

برای شرکت‌های ایرانی که مخاطبان بین‌المللی و شرکای خارجی دارند، تولید محتوا به زبان های مختلف دنیا و داشتن وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها به زبان بازارهای هدف خارجی بسیار مهم است.  سایت ترجمه حرفه ای و تخصصی تاپ مترجم با بهره گیری از مترجمان خبره در سطوح کیفیتی مختلف، پروژه‌های تولید محتوا برای وب سایت، وبلاگ شرکت‌ها را اجرا می نمایند. این خدمات از طریق  ترجمه حرفه ای و تخصصی متون و همچنین سفارشات در زمینه تولید محتوای وب سایت ها و وبلاگ‌ها ارائه می‌شود. مترجمان با سابقه فعال در تاپ مترجم، تلاش می‌کنند تا ترجمه هایی با کیفیت و به روز و بدون اشکال را تهیه نمایند تا شرکت ها و سازمان ها از آن برای پیشبرد استراتژی های بازاریابی خود استفاده کنند.

تولید محتوا برای اپلیکیشن های موبایل

همانگونه که بیان شد بازاریابی محتوا از مهم ترین روش ها برای توسعه بازاریابی شرکت ها و سازمان ها می باشد. همچنین در حال حاضر موبایل های هوشمند توسعه روزافزونی دارند و امروزه تعداد موبایل های موجود در جهان از تعداد جمعیت جهان بیشتر است. در نتیجه تجارت همراه و بازاریابی موبایلی رشد فراوانی را دارد و روز به روز هم توسعه بیشتری می یابد. با توجه به اینکه بسیاری از این اپلیکیشن های موبایل قابلیت توزیع جهانی دارند و لازم است به صورت چند زبانه در آیند خدمات تاپ مترجم می تواند این نیازها را به بهترین و سریع ترین شکل برطرف نماید. لذا به صاحبان و مدیران کسب و کارها توصیه می شود ضمن حرکت به سمت بازاریابی موبایلی به یک نگاه بلندمدت به جذب مشتریان بین المللی نیز فکر کنند.