ترجمه همزمان و اعزام مترجم

در وب سایت تاپ مترجم خدمات متعددی در حوزه زبان های خارجی ارائه می‌شود که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، خدمات ترجمه همزمان، ترجمه حضوری و اعزام مترجم همزمان است. این خدمات به بیش از 17 زبان به مخاطبان تاپ مترجم ارائه می‌شود. مخاطبان محترم تاپ مترجم می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با ما تماس بگیرند.
همچنین از جمله خدماتی که همایش‌ها، کنفرانس‌ها، شرکت‌های بین‌المللی، گردشگران و دانشگاهیان به آن نیاز پیدا می‌کنند، ترجمه همزمان یا ترجمه شفاهی است. رعایت تمام استانداردهای بین‌المللی مترجمی، تخصص کافی در موضوعات و رویدادها، رعایت آداب حرفه‌ای شرکت در رویدادهای مختلف، رعایت قوانین عدم افشای اطلاعات و در نهایت، مهارت های ارتباط موثر و صمیمیت از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های مترجم همزمان و حضوری حرفه‌ای است. سایت ترجمه حرفه ای و تخصصی تاپ مترجم در زمینه‌ی اعزام مترجمان همزمان و همراه، مترجم شفاهی، مترجم نشست های تجاری و جلسات، مترجم همایش‌ها و کنفرانس ها  آماده‌ی ارائه خدمات شایسته و حرفه‌ای به کاربران محترم می باشد. 

 ترجمه همزمان و حضوری به زبان انگلیسی، عربی، آلمانی، فرانسوی و ...

خدمات ترجمه همزمان سایت تاپ مترجم، بسیار متنوع است و محدود به زبان انگلیسی و فارسی نمی‌شود. ما در بین بیش از 3000 مترجم متخصصی که با ما فعالیت دارند، نیروهای ماهر و باتجربه‌ای در زمینه ترجمه همزمان عربی، ترجمه همزمان آلمانی، ترجمه همزمان ایتالیایی، ترجمه همزمان فرانسوی، ترجمه همزمان هندی، ترجمه همزمان ترکی، ترجمه همزمان چینی  و .... داریم. این مترجمان به صورتی انتخاب شده‌اند که یا بالاترین مدارک تحصیلی در این زبان‌ها را دارند و یا مدت زیادی در کشورهای مرتبط زندگی، کار یا تحصیل کرده‌اند.

بنابراین اگر مهمانانی از کشورهای مختلف همچون عراق، قطر، امارات، چین، هند، فرانسه، آلمان، انگلیس، ترکیه، آمریکا و سایر کشورهای جهان دارید و یا اگر قصد سفر به کشورهای مختلف جهان را دارید، بدون هیچ نگرانی می توانید از خدمات ما استفاده نمایید. برای استفاده از خدمات تاپ مترجم با ما تماس بگیرید.

ویژگی‌های یک مترجم همزمان خوب در تاپ مترجم

مترجمان شفاهی (اعم از مترجم همزمان، مترجم حضوری یا مترجم همراه) برای موفقیت در کار خود و ارائه اثرگذار خدمات به بازدیدکنندگان از نمایشگاه ها، شرکت کنندکان در کنفرانس ها یا توریست ها و تورهای گردشگری، باید ضمن برخورداری از حضور ذهن و توانایی‌های ارتباطی، به تعامل موثر بین حاضران و شرکت کنندگان در یک رویداد کمک نمایند. علاوه بر مهارت‌های ارتباطی، مهارت‌های زبانی مترجم نیز از بروز اشتباهات در ترجمه همزمان و حضوری جلوگیری می کند و احتمال رسیدن به موفقیت در برگزاری یک نشست، رویداد یا جلسه را بالا می‌برد.

بدون شک وقتی که رویداد مورد نظر در یکی از رشته‌های تخصصی از قبیل مدیریت، بازرگانی، اقتصاد، روانشناسی، پزشکی، تجهیزات پزشکی، نفت و گاز، مهندسی و تکنولوژی، صنایع داروسازی، ساختمان و عمران و ....   باشد، اهمیت بیشتری می‌یابد و چه بسا مجموعه برگزارکننده رویداد ملزم به استفاده از مترجم همزمان با تحصیلات مرتبط از دانشگاه‌های برتر باشد که به لطف الهی مترجمان طرف همکاری تاپ مترجم واجد این ویژگی ها می باشند.
 

مترجم نشست های تجاری و جلسات مذاکره

اتاق های بازرگانی و بسیاری از شرکت‌های بین‌المللی و جهانی برای برگزاری جلسات تخصصی نیاز به مترجم حضوری برای جلساتی دارند که علاوه بر تسلط بر زبان مبدا و مقصد، بر موضوع جلسه از نظر فنی نیز مسلط باشد و دامنه‌ی لغوی و مفهومی بالایی نسبت به موضوع جلسه داشته باشد. سایت ترجمه تخصصی تاپ مترجم با همراهی بیش از 3000 مترجم تخصصی، آماده اعزام مترجم برای نشست های تجاری و جلسه های مهم شماست. امید است که این خدمات بتواند آبرو و اعتبار کشور عزیزمان را حفظ کند و ارتقاء دهد.

اعزام مترجم برای راهنمایی توریست ها

بسیاری از سازمان ها یا افراد برای سفرهای بین‌المللی و یا  سفرهای توریستی و گردشگری به کشورهای دیگر نیاز به مترجم حضوری  و همراه و یا مترجم همزمان دارند. اگر شما هم قصد سفر به کشورهای خارجی به همراه یک مترجم حرفه ای، ماهر و مورد اعتماد را دارید، می‌توانید از خدمات حرفه ای تاپ مترجم استفاده کنید. حتی اگر برای مهمانان خارجی خود از کشورهای عربی، آسیایی یا اروپایی به استفاده از خدمات یک مترجم خوش‌برخورد، مسلط و زبده نیاز دارید، وب سایت ترجمه حرفه ای و تخصصی تاپ مترجم، مترجمان حرفه‌ای، قابل اعتماد و خوش‌ برخورد که بتوانند حافظ آبرو و اعتبار شما باشد را معرفی می نماید.

مترجم حضوری / مترجم تلفنی

برخی از کاربران محترم تاپ مترجم، برای برقراری تماس با همکاران یا استادان خود در کشورهای خارجی، به استفاده از کمک یک مترجم نیاز دارند. این مترجم باید سخنان طرفین ارتباط را بشنود و با درک مناسب مفهوم آن‌ها، مطلب را به طرف دیگر منتقل کند. علاوه بر امکان ارسال مترجم به صورت حضوری، امکان همراهی مترجم با شما به صورت تلفنی نیز امکان‌پذیر است. در صورتی که قصد برقراری جلسه‌ای به صورت تلفنی دارید، مترجمان تاپ مترجم همراه شما خواهند بود.
 

مترجم حضوری برای شرکت در نمایشگاه

سالانه نمایشگاه‌های معتبری با زمینه‌های مختلف در سراسر جهان برگزار می‌گردد. این نمایشگاه‌ها فرصت بی‌نظیری برای تولیدکنندگان و ارائه‌دهندگان خدمات فراهم می‌کند تا کالاها و خدمات شان را برای بازار هدف خود به نمایش بگذارند. حضور کشورهای مختلف در این نمایشگاه‌ها، اهمیت مترجمان چند زبانه‌ی حرفه‌ای که آداب حضور در این مجالس و محافل را می‌دانند را برجسته می‌نماید. گروه ترجمه حرفه ای و تخصصی تاپ مترجم آماده‌ی ارائه‌ی خدمات در زمینه‌ اعزام مترجم حضوری برای شرکت در نمایشگاه‌ها می باشد. این وب سایت با تجربه و تخصص کافی در این زمینه، امنیت خاطر مشتریان گرامی را فراهم می کند.

مترجمان نمایشگاهی و چند زبانه‌ی تاپ مترجم با آموزش‌هایی که در زمینه‌ی غرفه‌داری نمایشگاهی و اصول و فنون حرفه ای شرکت در نمایشگاه ها دیده‌اند، تجربه‌ی بی نظیری از ارائه نمایشگاهی در سطوح بین‌المللی و جهانی را برای شما رقم خواهند زد. برای کسب اطلاعات بیشتر با تیم پشتیبانی تاپ مترجم در تماس باشید.

اعزام مترجم در محل برای کنفرانس‌ها، همایش ها و کارگاه ها

با توجه به اینکه کنفرانس‌ها، همایش ها و کارگاه ها غالبا به صورت بین‌المللی و با حضور استادان برجسته از سایر کشورها و دانشگاه‌های مختلف جهان برگزار می‌گردد، حضور مترجم متخصص شفاهی ( که عمدتا از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در زمینه‌ی علمی همایش می باشند) الزامی می باشد و بدون شک از مهم‌ترین مواردی است که برگزارکنندگان باید آن را فراهم نمایند. سایت ترجمه تخصصی تاپ مترجم با اعزام مترجم متخصص در محل مورد نظر شما، تضمین برگزاری کنفرانس و کارگاه شما را به شایسته ترین شکل و با بالاترین کیفیت از نظر ترجمه مطالب را تضمین می‌نماید.