چرا تاپ مترجم


 

برند مورد اعتماد سازمان های معتبر کشور

سابقه همکاری تاپ مترجم با سازمان های معظمی چون دانشگاه های علوم پزشکی، دانشگاه های  وزارت علوم، اتاق های بازرگانی و صنایع، شرکت نوین زعفران، شرکت بیمه کارآفرین، بانک های ملت، صادرات، کشاورزی و بسیاری از مجموعه های تجاری معتبر، بیانگر کیفیت خدمات این سایت می باشد.

دارای نماد اعتماد الکترونیک

اعتماد،مهم ترین عامل در تصمیم گیری مشتریان است. تاپ مترجم دارای گواهینامه اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک کشور زیر نظر وزارت صنعت،معدن و تجارت می باشد.  بنابراین شما با اطمینان و بدون دغدغه می توانید از خدمات تاپ مترجم استفاده کنید و پرداخت های خود را به انجام برسانید.

فعالیت در مرکز کارآفرینی دانشگاه فردوسی مشهد

تاپ مترجم در دانشگاه فردوسی مشهد و به عنوان یک هسته دانش بنیان، پایه گذاری شد و در حال حاضر به عنوان یک واحد کارآفرینانه و چابک در مرکز رشد دانشگاه فردوسی مشهد فعالیت دارد. حضور تاپ مترجم در  دانشگاه و ارتباط علمی با دانشگاه های معتبر کشور باعث بهره گیری از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های معتبر شده است.


گارانتی کیفیت و زمان تحویل

تاپ مترجم متعهد است سفارش مشتریان گرامی را در با کیفیت و سرعت مورد درخواست مشتری انجام و تحویل نماید. در صورتی که به هر دلیل، کیفیت و مدت زمان تحویل سفارش، با کیفیت و سرعت مورد تقاضای مشتری تفاوت داشته باشد، تیم تاپ مترجم موظف به جبران خسارت و تامین رضایت مشتری به هر نحو ممکنه می باشد.
 امکان ترجمه اسناد محرمانه

تاپ مترجم با به کارگیری مترجمان متعهد و مورد اعتماد، توان و شرایط لازم برای ترجمه اسناد محرمانه را دارا می باشد.در این راستا تاپ مترجم همواره خود را رازدار مشتریان اش می داند و رعایت اصول حرفه ای و اخلاقی را سرلوحه فعالیت های خود قرارداده است. کافی است از محل مربوطه در سایت، بخش ترجمه اسناد محرمانه، سفارش ثبت گردد.
 


حفظ محرمانگی اطلاعات

تاپ مترجم متعهد است سفارش های محرمانه مشتریان را با حداکثر کنترل های لازم و استفاده از مترجمان زبده متعهد که واجد اخلاق حرفه ای می باشند دریافت و در اسرع وقت به مشتری تحویل نماید.  نهایت دقت و کنترل به همراه تعهد به رازداری مشتریان، باعث شده تا تاپ مترجم در حفظ محرمانگی اطلاعات سرآمد باشد.  
 


امکان ارتباط مستقیم با مترجم

تاپ مترجم در صورت درخواست مشتری مبنی بر ارتباط مستقیم با مترجم و یا در شرایطی که بسته به نوع متن، نیاز مبرم به برقراری تعامل بین سفارش دهنده و مترجم وجود داشته باشد امکان ارتباط مستقیم با مترجم را فراهم می آورد. این امکان موجب بالارفتن کیفیت ترجمه برای مشتریان عزیز می گردد.
 


پشتیبانی 24 ساعته

تاپ مترجم در تمام طول شبانه روز و به ویژه از طریق سیستم پشتیبانی و تیکت گذاری، آماده خدمت گذاری و پاسخگویی به مشتریان محترم است. این خدمات باعث شده است تا سفارش دهندگان با کمترین تاخیر در سفارش دهی، پیگیری سفارشات و سایر تعاملات با سایت مواجه باشند که بالاترین میزان رضایت مشتریان به همین دلیل می باشد.
 
 


استفاده از مترجمان برجسته ایرانی و بین المللی

استفاده از مجموعه ای متنوع و در عین حال طبقه بندی شده از مترجمان زبان های مختلف از سراسر دنیا باعث شده تا همیشه تاپ مترجم به عنوان پیشرو در حوزه ترجمه زبان های خارجی مطرح باشد. همچنین ایجاد فضایی دوستانه مبتنی بر اصول مدیریت منابع انسانی، روحیه بالا و چابکی مناسبی را در این مجموعه به وجود آورده است.

​امکان پرداخت قسطی و تخفیفات ویژه

تاپ مترجم در جهت افزایش رفاه حال مشتریان گرامی در مناسبت های خاص مانند روز دانشجو، روز استاد و غیره پیشنهادهای ویژه قیمتی را به کاربران ارائه می دهد. همچنین در صورت تقاضای کاربر و پذیرش شرایط از سوی کاربر، امکان قسطی نمودن پرداخت حق الزحمه ترجمه برای سفارش های بالای 400 هزارتومان وجود دارد. 
انعطاف پذیری قیمت متناسب با کیفیت

تاپ مترجم به منظور توجه به انتظارات، سلایق و خواسته های مشتریان، به کاربران این اجازه را می دهد تا متناسب با سطح کیفیت درخواستی، قیمت های متنوعی را دریافت نمایند. بدیهی است کاربران مختلف، نیازهای مختلفی دارند و این پیشنهادهای منعطف، رضایت انواع مشتریان عزیز را به دنبال خواهد داشت.

تنوع کیفیت: طلایی، نقره ای و برنزی

 خواسته ها، نیازها و انتظارات کاربران، اولویت اصلی سایت تاپ مترجم می باشد و این امر باعث شده است تا  تنوع کیفیت خدمات مورد درخواست نیز برای کاربران در نظر گرفته شود. در این راستا خدمات  درسه سطح کیفیت طلایی، نقره ای و برنزی ارائه می گردد. مشتریان عزیز می توانند هرکدام از این خدمات را بررسی و انتخاب کنند.   

امکان ترجمه از هر زبان به زبان دیگر 

تاپ مترجم با استفاده از منابع انسانی متخصص و مترجمان خبره از سراسر ایران و سایر کشورها که به انواع مختلف  زبان های زنده دنیا مسلط هستند، این مزیت رقابتی را دارد که بتواند ترجمه از هر زبان زنده دنیا به زبانه ای دیگر را با کیفیت، قیمت و زمان مورد درخواست مشتریان به انجام رساند.                                       
ارزیابی مستمر مترجمان با هدف بهبود کیفیت

تاپ مترجم به طور مستمر، مترجمان خود را مورد ارزیابی قرار می دهد تا اطمینان حاصل نماید که کیفیت ترجمه ها به طور همیشگی و دائمی افزایش می یابد.  این امر باعث شده است تا میزان رضایتمندی کاربران تاپ مترجم همواره شاخص و بالا باشد. علاوه بر این، مترجمان عزیز می توانند با افزایش سطح مهارت خود، به رتبه های بالاتر ارتقا پیدا کنند.

داوری و ارزیابی سفارشات قبل از تحویل 

تاپ مترجم کیفیت و دقت را سرلوحه فعالیت ها و خدمات خود قرار داده است. بنابراین تاپ مترجم متعهد است قبل از تحویل هر گونه سفارش، کیفیت ترجمه انجام شده را با دقت هر چه تمام تر مورد بازرسی و کنترل کیفی قرار دهد و از همه لحاظ، آن را تایید کند. در نتیجه کاربر می تواند با اطمینان خاطر سفارش خود را ثبت نماید.  


خدمات رایگان تایپ  

تاپ مترجم در جهت افزایش راحتی مشتریان، سفارشات ترجمه را به صورت تایپ شده و در قالب فایل های ورد و پی دی اف برای مشتریان گرامی ارسال می نماید. این خدمات توسط تاپ مترجم به صورت رایگان انجام می پذیرد. ایجاد این سهولت ها و خدمات اضافی باعث شده تا رضایتمندی کاربر افزایش یابد. 


امکان انتخاب مترجم مورد اعتماد 

در صورتی که کاربر از کیفیت کار ترجمه یک مترجم خاص راضی باشد و بخواهد در سفارش های آتی از همان مترجم استفاده نماید می تواند این مترجم را برای سفارش های آتی خود مجددا انتخاب نماید. این خدمت در تاپ مترجم باعث ارتقاء اعتماد کاربران شده است و در راستای مشتری مداری طراحی و اجرا می گردد.    


امکان تحویل بخش به بخش ترجمه 

تاپ مترجم برای مشتریانی که حساس به کیفیت هستند و تمایل دارند مرحله به مرحله بر روی کیفیت ترجمه کار خود نظارت داشته باشند این امکان را فراهم کرده است تا بتوانند بخش های مختلف ترجمه خود را در زمان های مشخص، مشاهده کنند. در نتیجاین اقدام، رضایت بیشتر این مشتریان حساس به کیفیت، فراهم شده است.