قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات سایت تاپ مترجم

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از سایت تاپ مترجم به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌ سایت تاپ مترجم هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط سایت تاپ مترجم به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سایت تاپ مترجم است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت تاپ مترجماز سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
 
قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت تاپ مترجم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سایت تاپ مترجم تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
 

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت تاپ مترجم اقدام نماید.
 

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سایت تاپ مترجم استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به سایت تاپ مترجم ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سایت تاپ مترجم به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد..
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا ارتقا رتبه و یا امتیاز، امکان دارد سایت تاپ مترجم برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه سایت تاپ مترجم را در پروفایل خود لغو کنند.


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
سایت تاپ مترجم به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
سایت تاپ مترجم متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت تاپ مترجم ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت تاپ مترجم جزئی از اموال سایت تاپ مترجم محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سایت تاپ مترجم است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت تاپ مترجم محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده و علائم تجاری ثبت شده توسط سایت تاپ مترجم درانحصار سایت تاپ مترجم است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت سایت تاپ مترجم و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای سایت تاپ مترجم محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات سایت تاپ مترجم ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
سایت تاپ مترجم محصولاتی را متناسب با تمام گروه های سنی به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن 18 سال جوان‌‏تر هستند باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید، سفارش و پرداخت اقدام کنند.
 
 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش
روزهای کاری شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. سایت تاپ مترجم به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت سایت تاپ مترجم به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور ،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. سایت تاپ مترجم همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد.
در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند انصراف مشتری، وجه دریافتی طی 48 ساعت به مشتری مسترد می گردد.
 
سرویس مهلت پشتیبانی 10 روزه سایت تاپ مترجم
در راستای حمایت از مصرف کننده، سایت تاپ مترجم با همکاری کلیه مترجمان و همکاران خود این امکان را ایجاد نموده تا کلیه سفارش هایی که نیاز به تست دارند، تا 10 روز پس از تحویل، دارای فرصت تست باشند و هر گونه نقص فنی در سفارش شامل سرویس تعویض بدون قید و شرط و فراتر از سرویس گارانتی محصول، می‏‌شود. لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش سایت تاپ مترجم کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، سفارش مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود.

قوه قهریه
تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، سایت تاپ مترجم هیچ گونه مسئولیتی ندارد. 

سایت تاپ مترجم خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند. لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.